Nieuw

Petemoederslaan 6 BSA 3552 AG Utrecht

Vraagprijs € 465.000,- k.k.

Omschrijving

WONEN OP EEN KARAKTERISTIEKE EN GROENE LOCATIE?

De woning is nu Energielabel D, deze was nog aanvraag.

Hou jij van wonen met karakter, uitzicht op groen én een fijne plek om thuis te werken? Zoek je een lichte woning in een rustige straat, maar op loopafstand van het bruisende Utrechtse leven? Wil jij een stijlvol en goed onderhouden appartement met een balkon én berging? Dan is Petemoederslaan 6 BSA in Utrecht jouw nieuwe kans!

De woning biedt een prettige indeling, heeft 3 slaapkamers, veel lichtinval, een balkon om van de zon te genieten en een praktische berging. Ideaal voor wie rust en reuring wil combineren in een stijlvol geheel.

Karaktervol wonen op een toplocatie

Met het het charmante Noordse Park om de hoek, ligt dit sfeervolle en goed onderhouden jaren ’50 appartement met 78 m² woonoppervlakte. Gelegen op de eerste verdieping van een karakteristiek pand, geniet je hier van een prachtig uitzicht op het groen aan de voorzijde. Een locatie waar rust, sfeer en bereikbaarheid elkaar perfect vinden.

5X GEEN PLEK ZOALS HIER

– Groen uitzicht aan de voorzijde
– Authentieke details en veel natuurlijke lichtinval
– Royale en sfeervolle woonkamer met aparte eetkamer
– Heerlijk balkon op het westen
– Ideale indeling voor comfortabel thuiswerken

IS DE PETEMOEDERSLAAN 6 BSA JOUW NIEUWE PLEK?
We nemen je vast mee door de woning.

EERSTE VERDIEPING
Via een eigen entree met trapopgang bereik je de woning. Je komt binnen op de overloop, waar zich het separate toilet bevindt en de doorgang naar de royale woonkamer. Deze woonkamer straalt direct warmte en sfeer uit: hoge plafonds, veel lichtinval en een karaktervolle vloer zorgen voor een prettige ambiance. De ruimte is royaal genoeg voor zowel een comfortabele zithoek als een ruime eethoek. Dankzij de ramen aan de voorzijde geniet je van een groen en boomrijk uitzicht.
Aan de achterzijde bevindt zich de open keuken, ingericht met witte kasten, een houten werkblad en diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is er toegang tot het balkon op het westen; een perfecte plek om in de avondzon te ontspannen met een drankje.

TWEEDE VERDIEPING
Op de tweede verdieping liggen drie slaapkamers: twee volwaardige kamers en een derde, kleinere ruimte die zich uitstekend leent als werkkamer of kinderkamer. De badkamer is voorzien van een douche, een wastafelmeubel en een raam dat zorgt voor natuurlijk daglicht. Aan opbergruimte geen gebrek, want over de gehele verdieping is er een vliering met aparte trap.

BALKON
Aan de achterzijde, toegankelijk via de keuken, bevindt zich een charmant balkon. Dankzij de westelijke ligging kun je hier in de middag en avond heerlijk van de zon genieten – een fijne plek om de dag ontspannen af te sluiten.

BERGING
In de achtergelegen berging (ca. 4 m²) is voldoende ruimte voor fietsen, gereedschap of seizoensopslag.

OMGEVING
De Petemoederslaan is een brede, rustige straat in het populaire Ondiep, met weinig verkeer en volop groen. Voor de deur ligt een lommerrijke strook waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar ontmoeten – een ontspannen plek om buiten te genieten.

Ondiep is een levendige en veelzijdige wijk op slechts vijf minuten fietsen van het centrum van Utrecht. De buurt is volop in ontwikkeling en biedt een fijne mix van stedelijke gezelligheid en groene rust. Denk aan een wandeling langs de Vecht of een picknick in het nabijgelegen Noordse Park – beiden op loopafstand.

In de directe omgeving vind je alle dagelijkse voorzieningen: supermarkten, buurtwinkels zoals de bekende bakkerij Boonzaaijer, basisscholen, sportverenigingen en medische zorg. Ook zijn er volop gezellige cafés en eetgelegenheden, ideaal voor een diner of borrel met vrienden.

De bereikbaarheid is uitstekend. Zowel Utrecht Centraal als station Zuilen zijn goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Fiets je liever? Binnen enkele minuten sta je in de binnenstad. Ook met de auto ben je zo op de ring of richting de snelwegen.

BIJZONDERHEDEN
– Externe berging: ca. 4 m²
– Drie slaapkamers
– Balkon op het westen
– Vliering met aparte trap over de gehele verdieping

EEN RONDLEIDING DOOR JOUW NIEUWE PLEK?
Interesse in dit sfeervolle appartement? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.

De koopovereenkomst wordt gesloten op basis van een NVM koopakte. De tekst van de NVM koopakte, alsmede de extra clausules, is op verzoek beschikbaar.

Deze aanmelding en de verkoopbrochure zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. Prijswijzigingen en/of drukfouten voorbehouden. Alle vraagprijzen zijn Kosten Koper tenzij anders vermeld.

Lees de volledige omschrijving

Makelaar voor dit object

Gekoppelde makelaar ID (CRM): 971201
Robin van der Kooi

Kenmerken

Algemeen

vraagprijs
€ 465.000,- kosten koper
Aangeboden sinds
25 juni 2025
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, bovenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1950
Soort dak
Pannen
Ligging
In woonwijk

Oppervlakten en inhoud

Wonen
78 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
2 m²
Inhoud
274 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, wastafel, wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3

Energie

Energielabel
D
Isolatie
Dubbel glas
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel
Cv-ketel
HR 107 (gas gestookt uit , eigendom)

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Lauwerecht B 7181
Eigendomssituatie
Eigendom belast met erfpacht
Perceel
LWR01-B-7181
Omvang
Appartementsrecht of complex

Bergruimte

Schuur/berging
Box

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren, parkeervergunningen
Bekijk alle kenmerken

Overige media

Bel mij terug