Nieuw

Regentenland 23 3994 TZ Houten

Vraagprijs € 800.000,- k.k.

Omschrijving

Stijlvol en comfortabel wonen in een geschakelde vrijstaande semi bungalow in Houten? Hecht je veel waarde aan privacy en geniet je graag van een fantastische lichtinval in je woning? Veilig overdekt parkeren onder je eigen carport? Altijd al gedroomd van een prachtige exclusief gebouwde bungalow met zonnige en royaal dakterras met veel privacy? Of is de patio een ultieme wens?

Dan is deze geweldige semi bungalow echt jouw nieuwe plek!

Deze ultieme (met de berging geschakelde) vrijstaande bungalow heeft een carport, patio alsmede een riant zonnig dakterras met veel privacy.

Zonder twijfel is dit een van de meest geliefde semi bungalows in Houten vanwege zijn vrije ligging. Als bewoner van deze bungalow woon je zeer centraal; het station en winkelcentrum Castellum of “het Rond” maar ook het geliefde “Oude Dorp” zijn binnen 10 minuten fietsen bereikbaar.

5x GEEN PLEK ZOALS REGENTENLAND 23 IN HOUTEN;
– ruime semi bungalow met patio alsmede royaal zonnig terras met veel privacy;
– 2 badkamers;
– 3 slaapkamers;
– overdekte parkeerplaats;
– op loopafstand van alle voorzieningen.

INDELING

Entree:
Hal, modern ingerichte toiletruimte met wandcloset en fonteintje, meterkast, fantastische living met airco, veel hoge raampartijen en openslaande deuren waardoor er een mooi lichtinval ontstaat. Het plafond in de living is schuin en loopt op tot ruim 4 meter.

Vanuit de living is de woonkeuken bereikbaar welke tevens openslaande deuren heeft naar de patio met veel privacy. De keuken is ingericht met een moderne keukenopstelling voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur.

De kelder is ruim en heeft stahoogte.

Middels de 2e hal is de slaapkamer bereikbaar. Ook heeft de slaapkamer openslaande deuren naar de patio.

De ruime badkamer is ingericht met 2 vaste wastafels, een inloopdouche en een vrij hangend toilet.

Verder is er een vaste kast met de aansluiting voor de wasmachine.

De gehele begane grond is voorzien van een plavuizen vloer.

Eerste verdieping:
Hier bevinden zich nog 2 slaapkamers en een vaste kast met de c.v. ketel.

De 2e badkamer is ingericht met een inloopdouche, een vaste wastafel en een vrij hangend toilet.

Tevens is hier de toegang tot het ruime dakterras met fantastisch zonligging.

Tot slot kunnen wij concluderen dat deze exclusieve goed onderhouden comfortbungalow welke zich onderscheidt door haar fantastische architectuur en fraaie lichtinval is gelegen in een kleinschalige wijk met luxe bebouwing aan groenvoorziening, nabij winkels en N.S. station.

De aangebouwde royale berging en de carport maken het geheel compleet.

Jouw nieuwe plek bewonderen?

Neem contact met ons op we laten je deze fraaie bungalow graag zien!

Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.

De koopovereenkomst wordt gesloten op basis van een NVM koopakte, waarin, indien van toepassing, extra clausules kunnen worden opgenomen onder andere inzake: zelf nooit bewoond, ouderdomsclausule, latere juridische levering, de Meetinstructie, het Energielabel en nutsbedrijven. De tekst van de NVM koopakte, alsmede de extra clausules, is op verzoek beschikbaar.

Deze aanmelding en de verkoopbrochure zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. Prijswijzigingen en/of drukfouten voorbehouden. Alle vraagprijzen zijn Kosten Koper tenzij anders vermeld.

Lees de volledige omschrijving

Makelaar voor dit object

Gekoppelde makelaar ID (CRM): 102371
Monique van Bentum - NVM Makelaar

Kenmerken

Algemeen

vraagprijs
€ 800.000,- kosten koper
Aangeboden sinds
27 maart 2026
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Bungalow, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2001
Soort dak
Pannen
Ligging
In woonwijk, vrij uitzicht

Oppervlakten en inhoud

Wonen
137 m²
Overige inpandige ruimte
17 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
44 m²
Perceel
225 m²
Inhoud
597 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers
Badkamervoorzieningen
Douche, toilet, wastafel
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Mechanische ventilatie

Energie

Energielabel
B
Isolatie
Volledig geisoleerd
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel
Cv-ketel
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Houten A 10255
Oppervlakte
225 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
HTN04-A-10255
Omvang
Geheel perceel

Buitenruimte

Tuin
Patio atrium, voortuin

Bergruimte

Schuur/berging
Aangebouwd steen

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein, openbaar parkeren
Bekijk alle kenmerken

Overige media

Bel mij terug