De 3-kamerappartementen van Nosara laten zich als volgt omschrijven:
Precies wat je nodig hebt.
Dit ruime 3-kamerappartement variërend van 72 m² tot ruim 100 m² biedt alles voor stads wonen in een gezonde en duurzame leefomgeving. Je woont in een groene setting met een diverse binnentuin en het aangrenzende Cartesius Park. Op loopafstand vind je alles wat je nodig hebt: van station Utrecht Zuilen, een sporthal, het kindcentrum Cartesius tot het monumentale CAB – dé huiskamer van de wijk met verschillende voorzieningen.
Woon je alleen, samen of heb je een jong gezin? In dit fijne 3-kamerappartement zit je helemaal goed. De extra kamer kun je gebruiken als thuiskantoor, logeerkamer of kinderkamer. De woonkamer is lekker ruim en licht met een loggia van zo’n 7,5 m² op: een beschutte plek waar je elk seizoen van het buitenzijn kunt genieten.
Of je nu werkt, ontspant of gewoon lekker thuis bent – dit appartement past zich moeiteloos aan jouw leven aan.
Het appartement wordt inclusief luxe sanitair van Duravit en Mosa tegelwerk opgeleverd. Een hoogwaardige Bruynzeel Atlaskeuken voorzien van een Quooker en duurzame AEG-apparatuur, zoals een inductiekookplaat, een Ecoline vaatwasser en een SteamPro stoomoven, wordt na oplevering geplaatst.
– Tweede slaapkamer: ideaal als werk-, logeer- of kinderkamer
– Woonkamer vol daglicht
– Duurzaam wonen in het groen
– Stijlvol sanitair van Duravit
– Luxe Bruynzeel Atlaskeuken met AEG-apparatuur
De woningen in Nosara zijn duurzaam, comfortabel en helemaal klaar voor jouw toekomst!
Cartesius wordt een duurzame, groene en gezonde nieuwe stadswijk in Utrecht, een blauwdruk voor de stad van de toekomst. Met biodiversiteit, duurzaamheid en gezondheid als uitgangspunten, ontstaat een plek waar mensen langer gelukkig en gezond samenleven.
Cartesius ligt vlakbij de historische binnenstad, naast station Utrecht Zuilen en tegenover de ‘vrijhaven’ van het Werkspoorkwartier. Auto’s zijn uit het zicht, je woning is gelegen dicht bij het Cartesius park en je wandelt of fietst zo naar de binnenstad. Er komt een sporthal en het kindcentrum Cartesius waar kinderen op jonge leeftijd al een gezonde leefstijl meekrijgen.
Andere voordelen van wonen in Nosara:
– De energie voor warm tapwater en verwarming wordt opgewekt door middel van een collectieve bodemenergiebron en het complex is voorzien van zonnepanelen.
– Voorzien van een klimaatadaptief wit dak om in de zomer te zorgen voor een aangename temperatuur.
– Goede bereikbaarheid en voorzieningen.
– Er zijn voldoende en comfortabele fietsenstallingen in combinatie met fietspaden en met de nieuwe fietstunnel onder het spoor zijn bewoners in Cartesius in 10 minuten in de historische binnenstad.
– De biodiverse binnentuin biedt privacy en verbindt de mens en natuur. Met mooie wandelpaden en zitelementen om elkaar te ontmoeten. Dit groene binnengebied wordt de sociale kern van Nicoya.
Belangstelling? Meld je aan op de projectwebsite cartesius-utrecht.nl/nosara, geef je voorkeuren aan en maak na toewijzing een afspraak met een van de makelaars.