GEGARANDEERDE START BOUW – RUIM 80% VERKOCHT
Update 14 maart 2025
Inmiddels is ruim 80% van de appartementen en woningen van De Nieuwe Defensie verkocht. Er zijn nog een beperkt aantal woningen beschikbaar. Via de projectwebsite (nieuwbouw-denieuwedefensie.nl) is het mogelijk om je in te schrijven voor de woningen van jouw voorkeur en een optie aan te vragen. Staat de woning al onder optie? Dan wordt je genoteerd als reservekandidaat. Wellicht maak je later in het proces alsnog kans om een woning te bemachtigen.
DE NIEUWE DEFENSIE 3B
Het is tijd voor een nieuw hoofdstuk. Wil jij stads of liever rustig wonen? In De Nieuwe Defensie hoef je niet te kiezen. In blok 3B fase 2 gaan de XL appartementen binnenkort in verkoop. Sta jij open voor de droom van de Domstad? Schrijf je dan alvast in op de projectwebsite:
www.nieuwbouw-denieuwedefensie.nl
Ooit gedacht zo dicht bij de Utrechtse binnenstad én het water te kunnen wonen? Hier blok 3B van De Nieuwe Defensie, aan de kant van het water, woon je in een groene omgeving en geniet je tegelijk van de nabijheid van het centrum. De brug over het Merwedekanaal ligt om de hoek. Lijkt dit je iets? Misschien is dit sfeervolle nieuwbouwappartement op de 2e verdieping van woonblok 3.07 jóuw woning. Een comfortabel appartement met balkon aan de woonkamer, waar je zomers lekker geniet van de avondzon. Voor de auto heb je een eigen parkeerplaats in de bewonersgarage onder het complex. Nieuwsgierig?
Kom binnen!
Deze ruime appartementen bevinden zich op de 2e tot en met de 5e verdieping. De meeste woningen hebben de entree aan de galerij, met een ruime hal die toegang biedt tot alle vertrekken. Andere bouwnummers hebben een 2e hal die bereikbaar is vanuit de woonkamer en toegang biedt tot de overige ruimtes. De aansluitingen voor de open keuken bevinden zich in de ruime woonkamer, zodat je tijdens het koken altijd contact hebt met je gasten. Tot slot beschikken alle woningen over een eigen balkon aan de woonkamer, bereikbaar via een schuifpui en gericht op het noordwesten of zuidoosten.
Van alle gemakken voorzien
Bijna alle XL-appartementen beschikken over 3 slaapkamers. Verder is er een separaat toilet, een badkamer met wastafel en douche, en een technische ruimte met aansluitingen voor de wasmachine. Voor elk van de woningen is bovendien een eigen parkeerplaats aanwezig in de ondergrondse bewonersgarage. Bovendien zijn er 2 plekken voor je gereserveerd in de fietsenstalling.
Woon jij straks op deze prachtige woonlocatie op brugloopafstand van het centrum van Utrecht? Onder begeleiding van een van onze teamleden kan je de bouwlocatie van dichtbij zien en bij enkele woningen naar binnen kijken.
Nieuw hoofdstuk in de droom van de Domstad.
Jouw groene kwartier in de levendige stad
Zo’n stadskwartier heeft Utrecht nog niet eerder gezien. De Nieuwe Defensie is een nieuwe woonwijk, gelegen aan het Merwedekanaal, naast de monumentale Villa Jongerius en op 10 minuten lopen van de Utrechtse binnenstad. In totaal bouwen we hier ongeveer 800 tot 950 woningen, van groot tot klein, zowel koop als huur. Voorzien van parkeergarages, en met het centraal station vlakbij. In dit nieuwbouwplan vind je een oase van rust, met alle levendigheid en voorzieningen van Utrecht om de hoek.
Al sinds jaar en dag is Utrecht een levendige stad, die bruist van mensen, activiteiten en bedrijven. Zo ook bij het Merwedekanaal, dat is aangelegd als handelsweg van Amsterdam naar Duitsland. Tegenwoordig zie je daar nu geen grote scheepvaart meer, en hebben de Utrechters dit stadsdeel overgenomen met roeiverenigingen, hardloop- en fietsroutes en horeca. Met alle voorzieningen van de stad om de hoek is De Nieuwe Defensie, dat zijn naam ontleent aan het voormalig Defensieterrein, de perfecte plek om in te kwartieren in Utrecht, je stad.
Heb je nog vragen? Neem gerust contact op met het verkoopteam.
Meer info bekijk de projectwebsite van De Nieuwe Defensie