Olijvengaarde 17 – Houten
Modern 3-kamerappartement (ca. 66 m²) met energielabel A+++ en eigen buitenruimte – per direct beschikbaar.
Algemeen
In appartementencomplex Hofgaerde in de wijk De Gaarde bieden wij dit comfortabele en duurzame 3-kamerappartement aan. Het appartement van circa 66 m² woonoppervlak is hoogwaardig afgewerkt, volledig turnkey en beschikt over een eigen buitenruimte. Je hoeft alleen nog je meubels neer te zetten.
Dankzij het energielabel A+++, uitstekende isolatie en moderne installaties woon je hier niet alleen comfortabel, maar ook bijzonder energiezuinig.
Het appartement
Het 3-kamerappartement maakt deel uit van de 3-kamerwoningen binnen Hofgaerde en is via de galerij te bereiken. Indeling in het kort:
Ruime woonkamer met veel lichtinval
Moderne open keuken, voorzien van een strak, eigentijds keukenblok
Twee goed bruikbare slaapkamers
Moderne, complete badkamer
Separate toiletruimte
Eigen buitenruimte (bijvoorbeeld balkon, terras of loggia) om heerlijk buiten te zitten
Het appartement wordt turnkey opgeleverd met:
Een prachtige moderne keuken
Een complete, moderne badkamer
PVC vloer in het gehele appartement
Gesauste wanden
Werkelijk alles is al voor je gedaan: vloeren liggen erin, wanden zijn strak afgewerkt – het is alleen nog een kwestie van inrichten.
Duurzaamheid
– Bij de realisatie van Hofgaerde is veel aandacht besteed aan duurzaamheid;
– Volledig dak voorzien van zonnepanelen;
– Verwarming en warm water via moderne energiezuinige systemen;
– Uitstekende isolatie, waardoor het appartement comfortabel en stil is;
– Dit alles resulteert in het zeer gunstige energielabel A+++.
Het gebouw & bereikbaarheid
Hofgaerde ligt direct aan de inprikker van de wijk De Gaarde. Bij het inrijden van de wijk sla je direct rechtsaf het parkeerterrein van het appartementencomplex op. De ligging aan de rondweg zorgt voor een vrij en groen uitzicht. Dankzij de hoogwaardige isolatie is er nauwelijks sprake van geluidsoverlast.
In het gebouw is een centrale entree aanwezig met trappenhuis en lift naar de verdiepingen, waardoor het complex goed toegankelijk is.
Locatie
De ligging in Houten is erg gunstig:
Het Rond met alle dagelijkse voorzieningen én station Houten ligt op ca. 5 minuten fietsen
Het pittoreske Oude Dorp met gezellige terrassen, restaurants en een Albert Heijn ligt op ca. 10 minuten fietsen
De uitvalswegen A12 en A27 zijn binnen circa 10 autominuten te bereiken
Alle voorzieningen zijn dus makkelijk per fiets of auto bereikbaar, terwijl je toch rustig woont.
Bijzonderheden:
– 3-kamerappartement van ca. 66 m²
– Energielabel A+++
– Per direct beschikbaar
– Turnkey opgeleverd (keuken, badkamer, PVC vloer en gesausde wanden)
– Eigen buitenruimte
– Hoogwaardige afwerking
– Complex met lift
– Gunstige ligging in wijk De Gaarde
– Alle voorzieningen op fietsafstand
– Goede aansluiting op de uitvalswegen A12 en A27
Huurovereenkomst voor onbepaalde tijd (model conform verhuurder, nadere voorwaarden op aanvraag)