Waar voldoet jouw toekomstige woning aan? Welke eisen en wensen passen daarbij? Is dat een ruime gezinswoning met diepe voortuin en riant terras aan het water? Zoek je een woning die je nog geheel naar eigen wens kan verbouwen? En is een hoekwoning met vrije ligging een lang gekoesterde wens? En is een vrije ligging aan het water jouw ultieme droom locatie?
Dan is de Appelgaarde 19 jouw plek!
5x GEEN PLEK ZOALS APPELGAARDE 19 IN HOUTEN:
– ruime hoekwoning met 5 slaapkamers;
– vrije ligging aan waterpartij;
– geheel nog naar eigen wens te verbouwen;
– diepe zonnige voortuin met veel privacy;
– op loopafstand van winkelcentrum, park, en N.S. station.
IS DE APPELGAARDE 19 JOUW NIEUWE PLEK?
De Appelgaarde 19 is gelegen in de woonwijk ‘De Gaarde’. Deze woonwijk kenmerkt zich door de ligging direct bij winkels en NS station alsmede het Imkerspark. De karakteristieke statig ontworpen woningen door architect Aalbers mixen met het comfort en de woonwens van vandaag.
Dit geldt zeker ook voor de Appelgaarde 19.
Het is een statige verschijning met de mooie daklijnen en de recht opgetrokken gevel op de tweede verdieping aan de achterzijde.
Middels de diepe zonnige voortuin is de voordeur bereikbaar.
De hal is ruim en geeft toegang tot de toiletruimte met fonteintje.
De ruime woonkamer heeft een trapkast en is uitgevoerd met een extra zijraam waardoor er een prettige lichtinval ontstaat.
Tevens is er een toegangsdeur naar het vrij gelegen terras aan het water.
De open keuken ruimte is aan de voorzijde van de woning gesitueerd. De keuken is momenteel ingericht met een net keukenblok.
De voortuin is diep en zonnig, heeft een vrije ligging en een aangebouwde stenen berging.
Op de eerste verdieping zijn 3 slaapkamers gerealiseerd waarvan de master bedroom is uitgevoerd over de volledige breedte van de woning.
Verder heeft deze verdieping nog een ruime badkamer met ligbad, vaste wastafel en een toilet alsmede de aansluiting voor de was apparatuur.
Maar er is meer!
De tweede verdieping is ruim door de opgetrokken achtergevel. Hier bevinden zich nog 2 slaapkamers met een goede afmeting.
Er is veel extra bergruimte en de c.v. ketel welke is vernieuwd in 2025 is op deze verdieping aanwezig.
Middels een vlizotrap is de bergvliering bereikbaar.
EEN RONDLEIDING DOOR JOUW NIEUWE PLEK:
Neem contact met ons op, wij laten je deze riante hoekwoning graag van binnen zien!
Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
De koopovereenkomst wordt gesloten op basis van een NVM koopakte, waarin, indien van toepassing, extra clausules kunnen worden opgenomen onder andere inzake: zelf nooit bewoond, ouderdomsclausule, latere juridische levering, de Meetinstructie, het Energielabel en nutsbedrijven. De tekst van de NVM koopakte, alsmede de extra clausules, is op verzoek beschikbaar.
Deze aanmelding en de verkoopbrochure zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. Prijswijzigingen en/of drukfouten voorbehouden. Alle vraagprijzen zijn Kosten Koper tenzij anders vermeld.