Nieuw

Het Hout 60 3991 AZ Houten

Vraagprijs € 475.000,- k.k.

Omschrijving

Hier spreken we met recht van een unieke kans! Zelden komt op deze locatie zo’n fantastische ruim appartement als deze te koop. Voor ons, als makelaar, is het dan ook een enorm voorrecht om dit fantastische appartement te mogen verkopen.

Wij bieden jou dan ook van harte de kans om dit ruime zonnige instap klaar appartement te bemachtigen.

Met andere woorden: wil jij wonen in het mooiste appartementencomplex van Houten? Heerlijk genieten op je eigen zonnige terras? Waar de allernieuwste technieken zijn toegepast? Is een luxe afgewerkt, instap klaar appartement jouw ultieme droom?

Jouw droom kan nu werkelijkheid worden!

5x GEEN PLEK ZOALS HET HOUT 60 IN HOUTEN:
– 3-kamer appartement met eigen parkeerplaats in de parkeerkelder en extra ruime berging op de 1e verdieping;
– royaal terras met vrije ligging;
– instap klaar;
– exclusief appartementencomplex met lift;
– nabij alle voorzieningen.

Is Het Hout 60 dé plek voor jou?

In het appartementencomplex ‘De Boemerang” is het zeer comfortabel en duurzaam wonen. Met zowel een heerlijk zonnig terras, een eigen parkeerplaats in de parkeerkelder alsmede een berging maar vooral is het tot in de detail afgewerkt met moderne luxe materialen!

Het appartement is op 2e verdieping gelegen in een geliefd fraai vormgegeven appartementencomplex welke is voorzien van een lift, parkeerkelder en videofoon.

Indeling:
Entree, hal, meterkast, moderne toiletruimte met wandcloset en fonteintje.

De lichte brede woonkamer heeft een grote glas pui met 3 toegangsdeuren naar het fantastische zonnige terras op het oosten waar je de gehele dag kan genieten van de zon de schaduw en de vrije ligging.

De open keuken heeft een prachtige luxe keukenopstelling met alle benodigde inbouwapparatuur en een mooi composiet werkblad.

De 2 slaapkamers zijn toegankelijk vanuit de hal en ruim van formaat dus goed in te richten en beiden voorzien van mooie raampartijen.

De badkamer is tevens luxe uitgevoerd met een royale inloopdouche, duo wastafel met meubel en ronde spiegel met verlichting en een extra kast.

De ruime berging is ingericht met de warmtepomp en het mechanische ventilatiesysteem maar er blijft voldoende bergruimte over.

Het gehele appartement is voorzien van vloerverwarming welke in de zomer ook kan koelen.

De mooie PVC vloer maakt het appartement compleet.

Kortom:
Als bewoner van dit prachtige luxe afgewerkte appartement woon je super centraal; je loopt naar het dorp met haar winkels en terrasjes. Het winkelcentrum Castellum met haar N.S. station en winkelcentrum het Rond is tevens op loopafstand bereikbaar.

Altijd al gedroomd van een luxe afgewerkt 3-kamer appartement met alle huidige technische voorzieningen en een eigen parkeerplek in de parkeerkelder op deze geweldige plek?

Neem contact met ons op, wij laten je het appartement graag van binnen zien!

Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.

De koopovereenkomst wordt gesloten op basis van een NVM koopakte, waarin, indien van toepassing, extra clausules kunnen worden opgenomen onder andere inzake: zelf nooit bewoond, ouderdomsclausule, latere juridische levering, de Meetinstructie, het Energielabel en nutsbedrijven. De tekst van de NVM koopakte, alsmede de extra clausules, is op verzoek beschikbaar.

Deze aanmelding en de verkoopbrochure zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. Prijswijzigingen en/of drukfouten voorbehouden. Alle vraagprijzen zijn Kosten Koper tenzij anders vermeld.

Lees de volledige omschrijving

Makelaar voor dit object

Gekoppelde makelaar ID (CRM): 102371
Monique van Bentum - NVM Makelaar

Kenmerken

Algemeen

vraagprijs
€ 475.000,- kosten koper
Aangeboden sinds
8 juli 2025
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, galerijflat
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2021
Soort dak
Overig
Ligging
In woonwijk

Oppervlakten en inhoud

Wonen
74 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
9 m²
Externe bergruimte
19 m²
Inhoud
237 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, wastafel
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Mechanische ventilatie

Energie

Energielabel
A+++
Isolatie
Volledig geisoleerd
Verwarming
Vloerverwarming geheel, warmtepomp
Warm water
Elektrische boiler eigendom

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Houten A 13522
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
HTN04-A-13522
Omvang
Appartementsrecht of complex
Perceelnaam
Houten A 13522
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
HTN04-A-13522
Omvang
Appartementsrecht of complex
Perceelnaam
Houten A 13522
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
HTN04-A-13522
Omvang
Appartementsrecht of complex

Bergruimte

Schuur/berging
Inpandig

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Parkeergarage
Bekijk alle kenmerken

Overige media

Bel mij terug