Starters opgelet! Zoek je een knus 2-kamer appartement waarbij de keuken en badkamer in 2021 zijn vernieuwd? Heb jij altijd al willen wonen in de populaire wijk Zuilen op fietsafstand van bruisend Utrecht Centrum? Dan hebben we nu wat je zoekt! Dit fijne appartement is gelegen op de begane grond van het appartementencomplex "Van Campenstaete" en is op zoek naar een nieuwe eigenaar!
5X GEEN PLEK ZOALS BERLAGESTRAAT 4
- Fijn betaalbaar 2-kamer startersappartement;
- Energielabel A;
- Modern en goed geïsoleerd appartementen complex (2010);
- Zonnige woonkamer met buiten;
- Centrale ligging ten opzichte van de stad én uitvalswegen.
IS BERLAGESTRAAT 4 JOUW NIEUWE PLEK?
Gelegen in de populaire wijk Zuilen bevindt zich dit fijne 2-kamer appartement. Het appartement complex genaamd “Van Campenstaete” is gebouwd in 2010, beschikt over een moderne uitstraling en is zeer goed geïsoleerd. De ligging van het appartement is zeer gunstig en zorgt voor een goede verbinding met de snelweg A2 richting Amsterdam en ’s-Hertogenbosch, de A12 richting Arnhem en Den Haag en de A28 richting Amersfoort en Zwolle. Het gezellige stadscentrum van Utrecht, winkels en supermarkten en het Centraal Station zijn binnen enkele minuten fietsen bereikbaar. Station Utrecht Zuilen en de bushalte zijn op loopafstand.
BEGANE GROND
Brievenbussen, intercom, afgesloten entree, overdekte fietsenstalling, lift.
APPARTEMENT
Gelegen aan het einde van het afgesloten binnenterrein bevindt zich de voordeur van een fijn en knus 2-kamer appartement. De lange hal biedt ons toegang naar de slaapkamer, een bergkast met cv-combiketel en opstelling voor de wasmachine, de badkamer en de zonnige en knusse living.
De badkamer is in 2021 compleet vernieuwd en ziet er zeer netjes en verzorgd uit. De badkamer is uitgevoerd met vloerverwarming, een groot ligbad met douche, toilet, designradiator en een wastafelmeubel. Ondanks de beperkte ruimte (ca. 4,4 m²) heeft deze badkamer alles!
De slaapkamer is circa 6,3 m², gelegen aan de voorzijde van het appartement en beschikt door een groot raampartij over zeer veel daglicht.
Als we onze weg vervolgen naar het einde van de lange hal, dan komen we aan in de zonnige woonkamer. In de woonkamer bevindt zich een hele nette open keuken en een loopdeur naar het naastgelegen buitenterrein waar je kan genieten van de zon. De keuken is vernieuwd in 2021, uitgevoerd in een wit/crème zijdeglans met betonlook aanrechtblad en voorzien van diverse inbouwapparatuur, zoals een inductiekookplaat met afzuigkap, combi oven/magnetron, een vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. De achterwand van de keuken is betegeld met dezelfde tegels vanuit de badkamer.
Het appartement wordt verwarmd middels radiatoren. Qua afwerking is er gekozen voor een lichte laminaatvloer en zijn nagenoeg alle wanden wit. Mede door het vele daglicht voelt dit knusse appartement toch ruimer en fris aan.
KENMERKEN
- Bouwjaar: 2010;
- Woonoppervlakte: ca 34m2;
- Inhoud ca. 113 m³;
- Nieuwe keuken en badkamer (2021);
- Zonnige woonkamer;
- Openbaar parkeren voor het complex;
- Verwarming en warm water door middel van cv-installatie (2010);
- Energielabel A;
- Mogelijkheid tot een buitenruimte;
- Gezamenlijke overdekte fietsenstalling;
- Lift;
- Nabij winkels en OV;
- Bijdrage VVE: € 55,-;
- Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor;
- Oplevering in overleg: Voorkeur verkoper is begin juli 2022.
Wij zijn beschikbaar voor bezichtigingen conform richtlijnen RIVM.
De koopovereenkomst wordt gesloten op basis van een NVM koopakte, waarin extra clausules worden opgenomen onder andere (indien van toepassing) inzake: zelf nooit bewoond, ouderdomsclausule, latere juridische levering, de Meetinstructie, het Energielabel, nutsbedrijven en voorbehoud financiering. De tekst van de NVM koopakte, alsmede de extra clausules, is op verzoek beschikbaar
Aankoopmakelaar inschakelen:
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in regio Utrecht vindt u op www.nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl