Wil jij wonen midden in Wittevrouwen met het Griftpark om de hoek? Ben jij opzoek naar een ruime, zonnige en groene tuin? Wil jij graag van deze woning jouw droomwoning maken?
5X GEEN PLEK ZOALS HIER:
- woonoppervlakte van circa 96 m2 met een opbouw van circa 13 m2;
- 3 slaapkamers;
- ruime en zonnige tuin van circa 48 m2;
- cv-ketel 2018, dakbedekking voorjaar 2021 en schilderwerk houtwerk zomer 2022;
- op loopafstand van het Griftpark en de binnenstad.
De Griftstraat is gelegen in één van de meest populaire gebieden van Utrecht, Wittevrouwen. Een kindvriendelijke en groene straat met een maximale snelheid van 30 km/uur. Om de hoek van het culturele, sportieve en gezellige Griftpark en op loopafstand van de Utrechtse binnenstad.
Op nummer 26 vinden we de voordeur van deze ruime tussenwoning, waar we via de hal gelijk binnenkomen in de woonkamer.
De woonkamer met massief houten vloer, een hoog plafond en grote raampartijen aan de voorzijde is zeker ruim en licht te noemen. De kamer geeft optimaal ruimte voor een zithoek en een eethoek, dan wel werkplek. De open haard met schouw zorgt voor een sfeervolle jaren ’30 uitstraling.
De woonkamer is maar liefst 3,90 meter uitgebouwd over de gehele breedte van de woning. In de uitbouw vinden we de open keuken welke is voorzien van een combi-oven, 5-pits gaskookplaat, vaatwasmachine en veel opbergruimte en snijvlak. Door de lichtstraat een heerlijk lichte ruimte. En het dak van de uitbouw is nog volledig herstelt begin 2021.
Achter de open keuken vinden we een halletje met toegang tot het toilet en de kast met de opstelling van de cv-ketel uit 2018.
Openslaande deuren geven toegang tot de tuin. Ben je bang dat je door de uitbouw weinig tuin over houdt? Dat is niet nodig. In het verleden heeft een voorgaande eigenaar van deze woning de tuin van het buurpand verkregen. Hierdoor is er een enorm ruime en zonnige tuin ontstaan waar menig buurman jaloers op is.
Een spiltrap in de woonkamer brengt je naar de eerste verdieping met een ruime overloop met vaste kast.
Op deze verdieping zijn twee slaapkamers. De ruime slaapkamer aan de voorzijde is gelegen over de hele breedte van de woning en is voorzien van grote raampartijen. De slaapkamer aan de achterzijde is ook voldoende ruim en perfect als kinderkamer, werkkamer of kastenkamer.
De ruime badkamer is voorzien van een diepe inloopdouche, vaste wastafel en de aansluitingen voor wasapparatuur.
Een tweede spiltrap geeft toegang tot de tweede verdieping. Een ruime en lichte opbouw met een dakkapel aan de achterzijde, waar een derde slaapkamer of een werkplek heel goed mogelijk is.
LET OP! Omdat de zolderruimte net geen 2 meter hoog is, worden deze vierkante meters conform de NEN2580 meetinstructie benoemd als 'overige inpandige ruimte'. Wij hebben deze daarom niet meegenomen in de officiële woonoppervlakte. Kom vooral kijken en ervaar zelf hoe fijn deze ruimte is!
EEN RONDLEIDING DOOR JOUW NIEUWE PLEK:
Neem contact met ons op, wij laten je dit fijne huis graag van binnen zien!