Je zoekt een bijzondere 2-onder-1-kapwoning? Een woning met net iets extra's ten opzichte van andere woningen? Een woning die instap klaar is, hoogwaardig is afgewerkt en ligt op dat ene leuke plekje in de wijk de Hoeve? Is parkeren voor 2 auto’s op eigen terrein een lang gekoesterde droom? En een woning met een zonnige nieuw aangelegde tuin een wens?
Welnu deze perfect onderhouden instap klare 2-onder-1-kapwoning aan de Jachthoeve 60A in Houten heeft een ruime uitgebouwde living met veel raampartijen, gezellige houtkachel, nieuw aangelegde tuin en is tot in de puntjes afgewerkt met hoogwaardige materialen!
De ligging is echt super centraal! Een unieke gelegenheid voor diegene die zoekt naar luxe, comfort en een centrale ligging.
5x GEEN PLEK ZOALS JACHTHOEVE 60A IN HOUTEN:
- royale uitgebouwde recentelijk geheel gerenoveerde 2-onder-1-kapwoning;
- parkeren op eigen terrein voor 2 auto’s;
- instap klaar en afgewerkt met duurzame materialen;
- nieuw aangelegde voor- en achtertuin;
- kindvriendelijke wijk en goede ligging ten opzichte van scholen, winkels, N.S. station en recreatiegebied “Nieuw Wulven”.
Deze luxe afgewerkte uitgebouwde gezinswoning heeft een voortuin, een zonnige achtertuin op het zuiden en een aangebouwde stenen garage.
Indeling:
Entree, hal, meterkast, luxe ingerichte toiletruimte met wandcloset en fonteintje.
De riante living, welke aan de achterzijde is uitgebouwd, heeft een fantastische lichtinval door de raampartijen met grote schuifpui.
De massief eikenhouten vloer en de houtkachel maken de living compleet.
Aan de voorzijde van de woning is de open keuken gerealiseerd welke is uitgevoerd met een moderne U-vormige keukenopstelling voorzien van alle benodigde Bosch inbouwapparatuur alsmede een groot smeg fornuis en een eiken werkblad.
1e verdieping:
Overloop.
De ruime slaapkamer aan de achterzijde heeft een dakkapel en is eenvoudig terug te brengen naar 2 slaapkamers.
De slaapkamer aan de voorzijde is tevens uitgevoerd met een dakkapel.
De nieuwe moderne badkamer heeft een inloopdouche, ligbad, een duo vaste wastafel met meubel en spiegel met verlichting en verwarming alsmede een vrij hangend toilet. Wat prettig is aan de badkamer dat deze is uitgevoerd met een raam.
2e verdieping:
Slaapkamer met 2 Velux dakramen.
Tevens bevinden zich op deze verdieping de aansluitingen voor de was apparatuur en de opstelling van de c.v. ketel.
Aan bergruimte is op deze verdieping ook geen gebrek.
Samenvattend een instap klare woning welke dit jaar geheel is gerenoveerd met een heerlijke zonnige tuin op het zuiden, garage en 2 parkeerplaatsen op eigen terrein en op een fraaie locatie gelegen!
EEN RONDLEIDING DOOR JOUW NIEUWE PLEK?
Neem contact met ons op, wij laten je deze fantastische woning graag van binnen zien!
Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.